کرمانشاه

دیدار هنرمندان شهرستان سنقر با فرماندار جدید
به گزارش خبرنگارسیمرغ از کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره ارشاداسلامی،رییس اداره فرهنگ وارشاداسلامی و جمعی از هنرمندان شهرستان سنقر با فرماندار جدید این شهرستان دیدار نمودند.
 ١١:٣٢ - دوشنبه ٦ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
[ساخت فیلم کوتاه در سر پل ذهاب]
فیلم صد ثانیه ای اشک سرخ زیتون با مضمون انتفاضه در سرپل ذهاب ساخته شد
به گزارش خبرنگار سیمرغ از کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،فیلم صد ثانیه ای اشک سرخ زیتون با مضمون انتفاضه در سرپل ذهاب ساخته شد .
 ١١:٢٦ - دوشنبه ٦ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
نوربخش:
خانه هنرمندان شهرستان قصرشیرین راه اندازی شد
به گزارش خبرنگارسیمرغ ازکرمانشاه،: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قصرشیرین از تاسیس و راه اندازی خانه هنرمندان این شهرستان خبر داد.
 ١١:١٧ - دوشنبه ٦ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
به همت سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه :
برگزاری کارگاه خوشنویسی مشق معرفت
به گزارش خبرنگار سیمرغ از کرمانشاه،این کارگاه با عنوان ( مشق معرفت) هم زمان با ایام ماه مبارک رمضان با حضورقره تپه مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه،جواری مسئول انجمن خوشنویسی این سازمان و اساتید بسیجی فوق ممتاز هنر خوشنویسی استان در محل انجمن خوشنویسان استان کرمانشاه برگزارشد.
 ١٣:٥٧ - يکشنبه ٥ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
به مناسبت روز جهانی قدس
بیانیه سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه
به گزارش خبرنگارسیمرغ از کرمانشاه سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای به شرح ذیل صادر نمود:
 ١٣:٠٤ - پنج شنبه ٢ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
با حضور پرشور اهالی فرهنگ و ادب در کرمانشاه:
مراسم رو نمایی از کتاب (هناس) سروده حامدشبابی برگزارشد
به گزارش خبرنگارسیمرغ از کرمانشاه،باهمکاری سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه و انجمن ادبی فردا وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و با حضور گسترده ی اهالی فرهنگ و ادبیات کُردی غروب روز سه شنبه از مجموعه شعر هناس سروده ی حامد شبابی در تالار انتظار کرمانشاه رونمایی شد.
 ١١:٠٥ - پنج شنبه ٢٦ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مدیرکل حفظ آثار کرمانشاه:
شاعران و هنرمندان جوان کرمانشاه حمایت می‌شوند
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: حمایت از جوانان مستعد کرمانشاه را وظیفه خود می‌دانیم و از حضور شاعران پیشکسوت دفاع مقدس برای تعالی شعر این عرصه استفاده می‌کنیم.
 ١٢:١٤ - دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
یک هنرمند کرمانشاهی:
هنرکده‌‌های کرمانشاه مورد حمایت قرار نمی‌گیرند
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه،یک هنرمند خوشنویس کرمانشاهی گفت: هنرکده‌‌ها و آموزشگاه‌های خصوصی هنر در استان کرمانشاه که می‌‌توانند زمینه‌ساز پیشرفت هنر در جامعه باشند مورد حمایت هیچ سازمانی قرار نمی‌گیرند.
 ١٢:٠٨ - دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مدیرکل ارشاد اسلامی کرمانشاه خبر داد:
برپایی 14 نمایشگاه علوم قرآنی در کرمانشاه به‌مناسبت ماه رمضان
به گزارش سیمرغ ازکرمانشاه ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برپایی 14 نمایشگاه کتب و نرم‌افزار علوم قرآنی در استان کرمانشاه به‌مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.
 ١٢:٠٢ - دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
بر اساس احکام جداگانه‌ای از سوی ایل‌بیگی:
مدیران و سرپرستان جدید استان‌ها و دفاتر انجمن سینمای جوان ابقاء، منصوب و معرفی شدند
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه به نقل ازفارس،در پی اجرای شدن سیستم استانی در ادامه فعالیت‌های انجمن سینمای جوان ایران، 8 نفر از سرپرستان دفاتر انجمن در مراکز استان ها به سمت مدیر و رئیس انجمن سینمای جوان ارتقاء پیدا کردند. همچنین مدیران انجمن سینمای جوانان- استان گیلان و استان اردبیل و سرپرست انجمن کرمانشاه منصوب شدند.
 ١١:٥٧ - دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روایت خواهر احمد عزیزی از دیدار شاعران با رهبر معظم انقلاب
می‌دانم حضرت آقا برای سلامتی احمد دعا می‌کنند‌
به گزارش سیمرغ ازکرمانشاه به نقل ازفارس،خواهر احمد عزیزی با اشاره به دیدار اهالی شعر و ادب در شب میلاد امام حسن (ع) با رهبر معظم انقلاب، گفت: سعادتی برای من بود که مقام معظم رهبری را زیارت کنم.
 ١١:٥٢ - دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه برگزار کرد :
افتتاح دوره آموزش بازیگری در پایگاه مقاومت شهیدهمت
به گزارش خبرنگارسیمرغ از کرمانشاه،صلاح الدین قره تپه مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان در مراسم افتتاحیه این دوره که عصر دیروز در محل پایگاه مقاومت شهیدهمت ناحیه کرمانشاه برگزارشد ضمن اعلام این خبرگفت: مهمترین سلاح دشمنان در جنگ نرم ، ابزار هنر و رسانه است.
 ١٣:١٨ - يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مصاحبه با برگزیده جشنواره شعر انتظار
نخستین قدم در شعر آیینی رسیدن به شعور است
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه فرهاد مرادی برگزیده جشنواره شعر انتظار در این گفتگو گفت: نخستین قدم در شعر آیینی رسیدن به شعور است.
 ١٣:٣٨ - دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبر داد:
برگزاری یازدهمین جشنواره سراسری تئاترسازمان بسیج هنرمندان
به گزارش خبرنگارسیمرغ از کرمانشاه صلاح الدین قره تپه از برگزاری یازدهمین دوره جشنواره سراسری تئاتر سازمان بسیج هنرمندان خبر داد مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه تصریح کرد: برگزاری این جشنواره در راستای نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تحقق آرمان‌های فرهنگی، هنری و پیروی از فرامین حکیمانه مقام معظم رهبری در عرصه جهاد فرهنگی است.
 ١٣:٣٢ - دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
رحیمی زنگنه:
اعلام برنامه های ماه رمضان اداره کل ارشاد اسلامی استان کرمانشاه
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه به نقل از روابط عمومی ارشاد استان،ابراهیم رحیمی‌زنگنه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برپایی همایش شعر آئینی ویژه ماه مبارک رمضان در استان کرمانشاه خبر داد.
 ١٠:٣٩ - شنبه ١٤ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه برگزار شد:
نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر
به گزارش خبرنگارسیمرغ از کرمانشاه، این نشست با حضور صلاح الدین قره تپه مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه،جناب سرهنگ پیروز مند(معاونت محترم تأیید محتوا) از حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان،تمری مسئول بسیج ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،حجت الاسلام کریمی سرمربی طرح صالحین سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه و شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه صبح امروز در تالار انتظار برگزار شد.
 ١٠:٣٣ - شنبه ١٤ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون ارشاد کرمانشاه خبر داد:
برگزاری همایش شعر آئینی کرمانشاه در ماه مبارک رمضان
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه به نقل از تسنیم،معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: با توجه به ظرفیت‌های بسیار خوب استان کرمانشاه در حوزه شعرای آئینی همایش شعر آئینی در نیمه دوم ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.
 ١٢:١٥ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
رئیس بنیاد ایران‌شناسی در کرمانشاه خبر داد:
برگزاری همایش بین‌المللی"کردی، زبان ایرانی" در کرمانشاه
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه به نقل از خبرگزاری تسنیم،رئیس بنیاد ایران‌شناسی شعبه کرمانشاه گفت: همایش بین‌المللی "کردی، زبان ایرانی" مهر ماه با حضور بیش از ۵۰۰ مهمان از سراسر دنیا در کرمانشاه برگزار می‌شود.
 ١٢:٠٩ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

بیانیه انجمن هنرهای نمایشی سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه
به گزارش خبرنگار سیمرغ ، انجمن هنرهای نمایشی سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در پی محکومیت حملات تروریستی به مردم مظلوم عراق اقدام به صدور بیانیه ای به شرح ذیل نموده است:
 ١١:٣٨ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
عضو دبیرخانه جشنواره تئاتر معلولان کرمانشاه:
جشنواره استانی تئاتر معلولان در کرمانشاه برگزار میشود
به گزارش خبرنگار سیمرغ به نقل از تسنیم ،عضو دبیرخانه جشنواره تئاتر معلولان استان کرمانشاه گفت: جشنواره استانی تئاتر معلولان با همت اداره کل بهزیستی و همکاری سایر ارگان‌ها در کرمانشاه برگزار می‌شود.
 ١١:١١ - سه شنبه ٣ تير ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

کنگره سراسری بسیج هنرمندان


هرکس بشنود که کسی مسلمین را به یاری می خواند و پاسخ نگوید....!

بازديدکنندگان اين صفحه: 150891 | بازديدکنندگان امروز: 1785 | کل بازديدکنندگان: 11839161 | بازديدکنندگان آنلاین: 16 | زمان بارگزاري صفحه: 2.3438 ثانيه