هدر اصلی
کرمانشاه

مهلت ارسال آثار به کارگاه شعر «عفاف و حجاب» سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه تمدید شد

نائب رئیس انجمن شعر سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه اعلام کرد: مهلت ارسال آثار به کارگاه شعر «عفاف و حجاب» تا 15 تیر ماه تمدید شد.

٢٢:٤٢ - شنبه ٣ تير ١٣٩٦

بیانیه سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه به مناسبت روز قدس

ملت مومن و انقلابی ایران اسلامی پس از کسب فیوضات و برکات الهی در ضیافت شهرالله رمضان و درک ایام و لیالی نورانی قدر با اتکا به قدرت لایزال الهی و با امید به عنایات خاصه حضرت ولیعصر صاحب الزمان(عج) و با الهام از آموزه های قرآنی و با لبیک به ندای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) روز قدس با حضوری گسترده و انقلابی در صفوفی متحد و یکپارچه، فریاد بلند استکبار ستیزی سرمی دهند.

٠٣:٣٩ - چهارشنبه ٣١ خرداد ١٣٩٦

برگزاری محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان کشوری در شهرستان سنقر

مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان سنقر گفت: محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان کشوری و هنرمندان بسیجی به مناسبت ماه مبارک رمضان در مسجد سیدالشهدا این شهرستان برگزار شد.

١١:١٢ - چهارشنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٦

نخستین هسته هنری ادبی کانون بسیج هنرمندان شهرستان کنگاور افتتاح شد

مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان کنگاور از افتتاح نخستین هسته هنری ادبی کانون بسیج هنرمندان و نیز برگزاری نشست معرفتی بصیرتی آشنایی با معارف قرآنی با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان در محل امام زاده ابراهیم(ع) این شهرستان خبر داد.

١١:٠٥ - چهارشنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٦

اولین هسته هنری ادبی بسیج هنرمندان در مسجد معتضدی کرمانشاه افتتاح شد

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از افتتاح اولین هسته هنری ادبی این سازمان به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در محل مسجد معتضدی کرمانشاه با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان خبر داد.

٠٦:٥٠ - سه شنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٦

شاعر کرمانشاهی "همسایه خدا" را تقدیم رهبر انقلاب کرد

شاعر برجسته کرمانشاهی منظومه خطابه غدیر تحت عنوان «همسایه خدا» را تقدیم رهبر معظم انقلاب کرد.

٠١:٤٦ - دوشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٦

دیدار شعرا و مسئولین انجمن های سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با آیت الله علما

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه با بیان این مطلب که اول هنرمند خود خداوند است گفت: هر آن چه را که هنرمندان برای خلق آثار خود از آن الهام می گیرند، هنر و آفریده خداوند است بنابراین خود نمی توانند به تنهایی مبدع و ایجاد کننده یک اثر هنری باشند.

٠١:١٣ - پنج شنبه ١٨ خرداد ١٣٩٦

برگزاری محفل انس با قرآن به مناسبت ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) در هرسین

مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان هرسین از برگزاری محفل انس با قرآن کریم به مناسبت ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) در این شهرستان خبر داد.

٠٣:٢٧ - دوشنبه ١٥ خرداد ١٣٩٦

برگزاری سوگواره ادبی"در سوگ آفتاب" در شهرستان کنگاور

مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان کنگاور از برگزاری سوگواره ادبی"در سوگ آفتاب" به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) در این شهرستان خبر داد.

١٣:٢٦ - يکشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٦

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبارپربیننده ترین اخبار