هدر اصلی
کرمانشاه

برپایی نمایشگاه عکس بسیج طی دهه فجر/نمایش سبک زندگی ایرانی- اسلامی در قاب تصویر

مسئول انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برپایی نمایشگاه عکس بسیج طی دهه فجر خبرداد و گفت: در این نمایشگاه زندگی ایرانی- اسلامی و فعالیت های فرهنگی و هنری بسیج در قاب تصویر به نمایش در می آید.

٠٠:٣٣ - سه شنبه ٦ بهمن ١٣٩٤

رشته های صنایع دستی استان کرمانشاه استانداردسازی می شوند/کسب بازارهای داخلی و خارجی

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان کرمانشاه از استاندارسازی رشته های بومی و صنایع دستی استان کرمانشاه در آینده نزدیک خبرداد و گفت: با این اقدام می توان ظرفیت بازارهای داخلی و خارجی را برای فروش این صنعت دستی استان کرمانشاه به دست آورد.

٢٢:٠٩ - سه شنبه ٢٩ دی ١٣٩٤

حضور دو نمایش از کرمانشاه در جشنواره بین المللی تئاتر فجر/تنها سه گروه تئاتری در استان فعالیت منظم دارند

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه از حضور دو نمایش تئاتر از استان کرمانشاه در سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبرداد و گفت: به علت شرایط بد اقتصادی از 30 گروه تئاتر استان تنها سه گروه در طول سال فعالیت منظم دارند.

٢١:٥٨ - سه شنبه ٢٩ دی ١٣٩٤

حس ناکامی دشمنان از پیروزی های مسلمانان اعدام شیخ نمر را رقم زد/آبشخور گروه های تکفیری کجاست؟

اعدام شیخ نمر ضایعه و جنایتی بزرگ است که در نتیجه ناکامی دشمنان از پیروزی های مستمر مسلمانان در کشورهای اسلامی رقم خورد و این موضوع نشان می دهد که آبشخور و خاستگاه تهدیدهای جهان اسلام و گروه های تکفیری چون داعش کجاست.

٠٢:٣٦ - يکشنبه ١٣ دی ١٣٩٤

برگزاری جشنواره ملی «هنر متعهد» به میزبانی کرمانشاه/جشنوراه مولودی خوانی منطقه ای می شود

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره ملی علمی- پژوهشی «هنر متعهد» به میزبانی استان کرمانشاه خبرداد.

٠٩:٤٨ - چهارشنبه ٩ دی ١٣٩٤

نخستین جشنواره مولودی خوانی در استان کرمانشاه به کار خود پایان داد/کرمانشاه اول شد

نخستین جشنواره استانی مولودی خوانی با معرفی برترین‌ها در کرمانشاه به کار خود پایان داد و گروه مولودی خوانی «نینوا» از کرمانشاه به عنوان رتبه اول مورد تقدیر قرار گرفت.

٠٧:٥١ - چهارشنبه ٩ دی ١٣٩٤

برگزاری جشنواره مولودی خوانی در گستره منطقه ای و ملی

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، خواستار برگزاری جشنواره مولودی خوانی در گستره ملی و منطقه ای شد.

٠٧:٣٩ - چهارشنبه ٩ دی ١٣٩٤

9 دی استحکام نظام اسلامی ایران را تثبیت کرد/هزینه فتنه 88 را مردم دادند

رئیس حلقه های صالحین سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با بیان اینکه فتنه 88 هزینه های زیادی را به مردم تحمیل کرد گفت: حماسه 9 دی پس از این اتفاق جوابی کوبنده و دندان شکن بود که توانست استحکام نظام اسلامی ایران را تثبیت کند.

٠٧:٠٤ - چهارشنبه ٩ دی ١٣٩٤

مردم ایران درحماسه 9 دی پشتیبانی خود از نظام اسلامی را نشان دادند/ضرورت پرداختن به ارزش ها در قالب هنر

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با بیان اینکه مردم ایران در حماسه 9 دی پشتیبانی خود از نظام جمهوری اسلامی ایران را نشان دادند بر ضرورت پرداختن به این ارزش ها در قالب هنر تاکید کرد.

٢٢:٥٧ - دوشنبه ٧ دی ١٣٩٤

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبارپربیننده ترین اخبار