هدر اصلی
کرمانشاه

سقوط منافقین در کمینگاه خدا/مرصاد چشم نفاق را کور کرد

5 مرداد سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد است که در آن رزمندگان اسلام منافقین کور دل را شکست داده و به درک واصل کردند.

٠٤:٤٨ - سه شنبه ٥ مرداد ١٣٩٥

اولین نمایشگاه کاریکاتور«مرصاد» در کرمانشاه برپا می شود

مسئول انجمن کاریکاتور بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برپایی اولین نمایشگاه کاریکاتور «مرصاد» به مناسبت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد و روز ملی کرمانشاه خبرداد.

١٠:٠٠ - دوشنبه ٤ مرداد ١٣٩٥

تمدید مهلت ارسال آثار به کارگاه شعر سبک زندگی ایرانی- اسلامی در استان کرمانشاه

مسئول بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از تمدید مهلت ارسال آثار به کارگاه شعر سبک زندگی ایرانی - اسلامی به میزبانی شهرستان هرسین استان کرمانشاه تا 5 مرداد خبر داد و گفت: زمان برگزاری این کارگاه نیز از 31 تیر به 14 مرداد موکول شد.

٠٩:٢٧ - شنبه ٢٦ تير ١٣٩٥

انتخاب 9 اثر نمایشی از استان کرمانشاه برای حضور در دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج

دبیر جشنواره تئاتر بسیج در استان کرمانشاه از داوری آثار ارسالی به مرحله استانی این جشنواره خبرداد و گفت: براساس داوری ها از بین 37 اثر ارسالی 6 اثر در بخش صحنه ای و 3 اثر در بخش خیابانی از استان کرمانشاه برای حضور در دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج انتخاب شدند.

٠٠:٤٦ - چهارشنبه ٢٣ تير ١٣٩٥

کارتون/ «دجال واره» ابزار صهیونیسم برای نشانه گرفتن عقاید در جنگ نرم

ماهواره یا همان دجال واره یکی از مهمترین ابزارهای دشمنان صهیونیست در جنگ کنونی یعنی جنگ نرم است تا به وسیله آنها عقاید و ارزش های جامعه ایرانی و اسلامی ما را هدف بگیرند.

٠٨:٤٧ - سه شنبه ٢٢ تير ١٣٩٥

فقر تولید متون نمایشی از ضعف های تئاتر در کشور است/جشنواره تئاتر بسیج، آموزشی گام به گام برای تقویت هنرمندان تئاتری در شهرستان ها

هنرمند عرصه تئاتر و داور جشنواره تئاتر بسیج در استان کرمانشاه، فقر تولید متون نمایشی را از ضعف های تئاتر در کشور دانست و گفت: این ضعف به وسیله جشنواره تئاتر بسیج تا حدی رفع می شود و این جشنواره بستری برای آموزش گام به گام هنرمندان در این عرصه است.

٠٨:١٧ - سه شنبه ٢٢ تير ١٣٩٥

مراسم بزرگداشت «عباس کیا رستمی» در کرمانشاه برگزار می شود/ نمایش فیلم «باد ما را خواهد برد»

رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه از برگزاری مراسم بزرگداشت فیلمساز فقید «عباس کیا رستمی» توسط این انجمن در کرمانشاه همراه با نمایش فیلم «باد ما را خواهد برد» خبرداد.

٠٩:٥٣ - يکشنبه ٢٠ تير ١٣٩٥

برگزاری ورکشاپ کاریکاتور با هدف نمایش توانمندی هنرمندان بسیجی

مسئول انجمن کاریکاتور سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری ورکشاپ کاریکاتور با هدف نمایش توانمندی هنرمندان بسیجی و ارائه الگوهای ارزشمند و اصیل فرهنگ و هنراسلامی به جامعه در قالب هنر کاریکاتور خبرداد.

٠٠:٥١ - يکشنبه ١٣ تير ١٣٩٥

روز قدس روز برافراشتن پرچم اسلام

سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با صدور بیانیه ای از امت اسلامی، علی الخصوص جامعه هنری استان برای حضور در راهپیمایی وحدت آفرین روز قدس دعوت به عمل آورد تا فریاد استکبار ستیزیشان را به گوش تمام جهانیان برساند.

١٠:٤٢ - پنج شنبه ١٠ تير ١٣٩٥

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبارپربیننده ترین اخبار