کرمانشاه
سرهنگ مرادعلی محمدی خبرداد:
برگزاری چهارمین جشنواره سراسری خاطره نویسی دفاع مقدس استان کرمانشاه
به گزارش خبرنگارسیمرغ از کرمانشاه،مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه و مسئول کمیته تألیف وتدوین آثار کنگره سرداران، امیران ،فرماندهان و 9800 شهید استان کرمانشاه در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ما با اعلام این خبر افزود در آبان ماه سال جاری فراخوان این جشنواره به سراسر کشور ارسال خواهد شد.
 ١٠:٠٧ - سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
اکبر زاده:
برگزیدگان جشنواره تئاتر معلولین کرمانشاه به بخش کشوری راه یافتند
به گزارش سیمرغ به نقل از مهر،معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه از راه یافتن برگزیدگان جشنواره استانی تئاتر معلولین به جشنواره کشوری خبر داد.
 ١٠:٢٧ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
جمشیدی :
نظم پردازان به نام کرد در کرمانشاه گرد هم می آیند/ شعر خوانی 25 شاعر کردزبان
به گزارش سیمرغ به نقل از مهر، رئیس امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه از شعر خوانی نظم پردازان به نام کرد در کرمانشاه و هم زمان با برگزاری اختتامیه نمایشگاه کتاب این استان خبر داد و گفت: 25 شاعر کرد زبان در این شب شعر حضور خواهند داشت.
 ١٠:٢٠ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
گودینی :
نمایشگاه کاریکاتور با موضوع جنگ نرم و ماهواره در کرمانشاه آغاز به کار کرد
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه به نقل از مهر، رئیس انجمن کاریکاتور سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برپایی نمایشگاه کاریکاتور جنگ نرم و ماهواره با شرکت 30 اثر از هنرمندان کاریکاتوریست کرمانشاهی در بخش جنبی نمایشگاه کتاب کرمانشاه خبر داد.
 ١٠:٠٩ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
کلانتری خبر داد:
همایش بزرگ بسیج و رسانه در کرمانشاه برگزار می شود
به گزارش سیمرغ به نقل از مهر، مسئول روابط عمومی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) از برگزاری همایش بزرگ بسیج و رسانه در کرمانشاه خبرداد و گفت: این همایش گردهمایی کم نظیر اهالی رسانه و مطبوعات استان کرمانشاه را رقم خواهد زد.
 ١٠:٠٢ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

با افلاکیان
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه،رزم نمایش باافلاکیان به کارگردانی آرش منصوری وحضور هنرمندانی چون: جعفر دردانه ، پویا بازرگان، اکرم یدی وهاشم پورمحمدی وبیش از صدنفر از هنروران بسیجی خانم وآقا
 ٠٨:٥٦ - پنج شنبه ١٧ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
اکبر زاده:
اولین جشنواره تئاتر معلولین بیستون در کرمانشاه برگزار می شود
به گزارش سیمرغ به نقل از مهر،معاون اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه از برگزاری اولین جشنواره تئاتر معلولین بیستون در کرمانشاه خبر داد.
 ١١:٤٩ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
موفقیت تازه برای اداره کل کانون استان کرمانشاه:
اعضای کرمانشاهی در جشنواره ی بین المللی«تهران-مبارک»تندیس گرفتند
به گزارش سیمرغ به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان کرمانشاه، گروه نمایش عروسکی اعضای مرکز شماره ی سک کرمانشاه،موفق شدند،علاوه بر کسب عنوان برگزیده، تندیس این جشنواره را دریافت نمایند.
 ١١:٣٦ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در اعتراض به شیوه برگزاری جشنواره موسیقی مقاومت کرمانشاه:
عظمت دفاع مقدس و مقاومت بیش از مطرح شدن خوانندگان معلوم‌الحال اهمیت دارد
به گزارش سمرغ به نقل از خبرگزاری فارس،مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه گفت: عظمت دفاع مقدس و مقاومت بیش از آن است که افراد از هر فرصتی استفاده کرده و به خاطر منافع و مطرح کردن خود در جشنواره‌ای با عنوان موسیقی مقاومت حضور یابند. خبرگزاری فارس: عظمت دفاع مقدس و مقاومت بیش از مطرح شدن خوانندگان معلوم‌الحال اهمیت دارد.
 ١١:١٠ - چهارشنبه ٩ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
با ارسال نامه ای سرگشاده؛
بسیج هنرمندان استان کرمانشاه به شیوه برگزاری جشنواره موسیقی مقاومت اعتراض کرد
به گزارش خبرنگار سیمرغ از کرمانشاه،سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با ارسال نامه ای به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه نسبت به شیوه برگزاری جشنواره موسیقی مقاومت اعتراض کرد.
 ٠٨:٥٣ - چهارشنبه ٩ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ١ادامه خبر >>
به همت سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه برگزارشد:
مراسم تجلیل از خانواده شهید برارحسین کریمی
ب گزارش سیمرغ از کرمانشاه،مسئول سازمان بسیج هنرمندان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: به مناسبت بزرگداشت ایام هفته دفاع مقدس و ارج نهادن به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی وهشت سال دفاع مقدس مراسمی به همین منظور درتالار غدیر مجتمع شهید آوینی کرمانشاه برگزارشد.
 ١٠:٠٢ - دوشنبه ٧ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در کرمانشاه برگزارشد:
آیین افتتاحیه سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه،همزمان با آغاز ایام بزرگداشت هشت سال دفاع مقدس آیین افتتاحیه سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با حضور کریمی فرمانده محترم سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه کرمانشاه ، قره تپه مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه، تیموری مدیرکانون بسیج هنرمندان شهرستان کرمانشاه و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر استان وهمچنین فرهیختگان و هنرمندان بسیجی در محل تالار غدیر مجتمع شهید آوینی کرمانشاه برگزار گردید.
 ٠٩:٥٣ - دوشنبه ٧ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
به همت سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه برگزارشد:
اعزام جمعی از نخبگان هنری ادبی بسیج به اردوی راهیان نورغرب کشور
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه،به مناسبت بزرگداشت ایام هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردی های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه اردوی یک روزه راهیان نور را برگزار نمود.
 ٠٩:١٦ - يکشنبه ٦ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان جوانرود برگزار شد :
نمایشگاه عکس و پوستر و آثارفرهنگی و الگو های برتر اقتصاد مقاومتی
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس روز شنبه 5/7/93 نمایشگاه عکس و پوستر و آثارفرهنگی و الگو های برتر اقتصاد مقاومتی با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جوانرود در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار گردید .
 ٠٩:٠٥ - يکشنبه ٦ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

همایش تجلیل ازهنرمندان خوشنویس شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه،دومین همایش تجلیل آینه داران هنر در آینه دوم با تجلیل از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه خوشنویسی با حضور مسئولین استان و شهرستان در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی سنقرو کلیایی برگزار شد.
 ١٢:٠٣ - شنبه ٥ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
به همت کانون بسیج هنرمندان سنقر:
رزمایش فرهنگی مقابله با تهدیدات و آسیبهای ماهواره(دجالواره)
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه،رزمایش فرهنگی مقابله با تهدیدات و آسیبهای ماهواره(دجالواره) به میزبانی کانون بسیج هنرمندان، ورزشکاران و مهندسین در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقر برگزار گردید.
 ١١:٥٩ - شنبه ٥ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در سنقر:
آغاز اکران فیلمهای سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه ،اکران فیلمهای سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت ( انقلاب و دفاع مقدس) در دومین روز از هفته دفاع مقدس با فیلم ذهن خاموش در آمفی تئاتر مجتمع ارشاد اسلامی سنقر آغاز بکار نمود.
 ١١:٥٥ - شنبه ٥ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در آستانه هفته دفاع مقدس:
همایش پیاده روی خانوادگی در شهرستان سنقر برگزار شد
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه،هنرمندان بسیجی همراه دیگر اقشار مختلف مردم در اولین ساعات بامداد روزجمعه چهارم مهر ماه با حضور در میدان سپاه این شهرستان در همایش پیاده روی شرکت نمودند .شرکت کنندگان فاصله میدان سپاه تا سراب گزنهله را با پای پیاده پیمودند .
 ١١:١٦ - شنبه ٥ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در سرپل ذهاب برگزارشد:
مراسم افتتاحیه سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه،/مراسم افتتاحیه سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت در شهرستان سرپل ذهاب با حضور جمعی از مسئولین و آحاد مردم در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرپلذهاب و به همت کانون بسیج هنرمندان برگزار گردید.
 ١١:٥٢ - سه شنبه ١ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
نصرالله پور:
همایون شجریان در کرمانشاه کنسرت اجرا می کند
به گزارش سیمرغ به نقل از مهر،رئیس انجمن موسیقی استان کرمانشاه گفت: همایون شجریان و تهمورث پور ناظری کنسرت "چرا رفتی" را در کرمانشاه برگزار می کنند.
 ٠٩:٤٨ - پنج شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

کنگره سراسری بسیج هنرمندان
انا لله و انا الیه راجعون


بازديدکنندگان اين صفحه: 163074 | بازديدکنندگان امروز: 5477 | کل بازديدکنندگان: 12622240 | بازديدکنندگان آنلاین: 7 | زمان بارگزاري صفحه: 2.3221 ثانيه