کرمانشاه
دبیر همایش علمی پژوهشی امام رضا (ع)در آیینه ادبیات معاصر :
انجام امور کدبندی ،مرحله داوری آثار ومقالات رسیده به دبیرخانه همایش
به گزارش سیمرغ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،بلا فاصله پس از اتمام مهلت ارسال آثار و مقالات به دبیرخانه همایش علمی پژوهشی امام رضا (ع)در آیینه ادبیات معاصر و انجام امور کدبندی ،مرحله داوری آثار یاد شده آغاز گردید .
 ١٢:٤٦ - يکشنبه ٢ شهريور ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

نمایشگاه آثار نقاشی شر کت کنندگان در طرح اوقات فراغت تابستانی
به گزارش سیمرغ به نقل ازروابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،تعداد 44 اثر از کارهای نقاشی مداد رنگی ، آبرنگ و خط تحریر از آثار شرکت کنندگان در کلاسهای او قات فراغت شهرستان سرپل ذهاب به نمایش گذاشته شد.
 ١٢:٤٠ - يکشنبه ٢ شهريور ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون فرهنگی سپاه نبی‌اکرم(ص) کرمانشاه:
رزم‌نمایش "با افلاکیان" از امشب در کرمانشاه به اجرا در می‌آید
به گزارش سیمرغ به نقل از فارس، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: رزم‌نمایش "با افلاکیان" از امشب در کرمانشاه به اجرا در می‌آید و تا پایان هفته دفاع مقدس ادامه پیدا می‌کند.
 ١٢:٣٥ - يکشنبه ٢ شهريور ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
فرزند احمد عزیزی :
کنگره ملی احمد عزیزی باید رویکردی علمی داشته باشد
به گزارش سیمرغ به نقل از فارس ، پسر احمد عزیزی گفت: کنگره ملی بزرگداشت احمد عزیزی باید با رویکرد علمی و با توجه به دیدگاه‌های دینی و آیینی این شاعر کرمانشاهی برگزار شود.
 ١١:٤٦ - شنبه ١ شهريور ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

بانوان هنرمند ایرانی پیمان همیشگی با زنان و کودکان غزه را به تصویر کشیدند
به گزار ش سیمرغ به نقل ازحوزه هنری کرمانشاه،کارگاه خلق اثر "پیمان همیشگی با غزه" همزمان با یورش های بی رحمانه رژیم غاصب صهیونیستی به باریکۀ غزه، در مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری از دوشنبه 20 لغایت 22 مرداد به مدت سه روز با حضور بانوان هنرمند کشور برگزار شد.
 ١١:٣٤ - شنبه ١ شهريور ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
«امین شیرزادی» شاعر مطرح کرمانشاه:
حس همدردی کودکان و نوجوانان کرمانشاه ستودنی است
به گزارش سیمرغ به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، « امین شیرزادی» شاعر مطرح کرمانشاهی و صاحب مجموعه شعر « تقصیر جاده نیست» در جمع شاعران و نویسندگان کودک و نوجوان کانون در عصر شعر «با بهشتیان کوچک» گفت: من به شدت تحت تاثیر حس زیبای شما کودکان و نوجوانان قرار گرفته ام و شما را به خاطر داشتن این حس همدردی می ستایم.
 ١١:٣٠ - شنبه ١ شهريور ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

نشست صمیمانه با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان صحنه
به گزارش سیمرغ به نقل ازروابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه به همراه معاونین وکارشناسان اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی در نشستی صمیمانه بااصحاب فرهنگ و هنر شهرستان صحنه دیداروگفتگو نمودند.
 ١١:٢٧ - شنبه ١ شهريور ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در کرمانشاه
نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران
به گزارش سیمرغ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران برنامه های این اداره کل را تشریح کرد:
 ١٣:٠٠ - چهارشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

کرمانشاه میزبان هنرمندان برجسته کشور
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه به نقل از باشگاه خبرنگاران کرمانشاه،معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: نمایشگاه آثار هنرمندان خوشنویسی در شهر کرمانشاه پنجم شهریور ماه امسال با حضور اساتید برجسته خوشنویسی کشور، برگزار می‌شود.
 ١٢:٥٦ - چهارشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
رحیمی زنگنه:
همایش ملی امام رضا(ع) 10 شهریور در کرمانشاه برگزار می‌شود
به گزارش سیمرغ از مهر،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری همایش ملی علمی پژوهشی امام رضا (ع) در آیینه ادبیات معاصر در تاریخ 10 شهریور ماه سال جاری و هم‌چنین برگزاری کنگره ملی "احمد عزیزی " طی نیمه اول آذر ماه سال جاری در کرمانشاه خبر 54داد.
 ١٣:١١ - سه شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون صنایع دستی کرمانشاه:
نمایشگاه سراسری صنایع دستی در کرمانشاه برپا می‌شود
به گزارش سیمرغ از تسنیم،معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: نمایشگاه کشوری صنایع دستی از ۱۱ تا ۱۵ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمانشاه برپا می‌شود.
 ١٢:٤١ - سه شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مدیرکل فرهنگ و ارشاد کرمانشاه:
۶۰ اثر برای معرفی کتاب سال کرمانشاه نامزد شده‌اند
به گزارش سیمرغ به نقل از تسنیم،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه معرفی کتاب سال استان کرمانشاه در ۲۴ آبان ماه امسال برگزار می‌شود تاکنون ۶۰ کتاب برای انتخاب به عنوان کتاب سال نامزد شده‌اند.
 ١٢:٠١ - سه شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون فرهنگ و ارشاد کرمانشاه:
جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان در کرمانشاه برگزار می‌شود
به گزارش سیمرغ به نقل از تسنیم،معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان از ۱۱ تا ۱۴ مهر ماه همزمان با ۲۱ استان کشور در کرمانشاه برگزار می‌شود.
 ١١:٤٦ - سه شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
با حضور اعضای شاعر کودک و نوجوان کرمانشاهی:
عصر شعر «با بهشتیان کوچک»، در حمایت از بچه های غزه برگزار می شود
به گزارش سیمرغ به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه دراین ویژه برنامه، اعضای شاعر مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سطح شهر کرمانشاه، سروده های خود را درحمایت از کودکان و نوجوانان فلسطینی قرائت خواهند کرد.
 ٠٩:٣٢ - دوشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
گفتگو با چنگیز اقبالی هنرمند مطرح کرمانشاهی:
انزوای تلخ هنر «مجسمه سازی» در دیار «فرهاد کوهکن»
به گزارش سیمرغ به نقل از بلوط،بهزاد خالوندی : وجود مجموعه هایی مانند «بیستون» و «طاق بستان» با پیکره ها و نقش برجسته های زیبا و بی همتایش این احساس را در بیننده ایجاد می کند که در چنین دیاری می بایست ده ها و بلکه صدها مجسمه فاخر در سطح شهرش نصب شده و این هنر باستانی در اوج خویش قرار داشته باشد، ولی با تعجب می بینیم هنر «مجسمه سازی» نه تنها در کرمانشاه رونقی ندارد بلکه معدود تلاشگران این عرصه یا در کنج عزلت نشسته اند و یا راه غربت در پیش گرفته اند.
 ٠٩:١٤ - دوشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مومن خبرداد:
اولین کنگره ملی شعر زن و دفاع مقدس برگزار می‌شود
به گزارش سیمرغ به نقل از مهر، مدیر هنر و رسانه سازمان نشر آثار زنان در دفاع مقدس از برگزاری اولین کنگره ملی شعر زن و دفاع مقدس خبرداد و گفت: این کنگره 14 آذر ماه سال جاری و همزمان با روز خطبه‌خوانی حضرت زینب(س) برگزار می‌شود که پیش درآمدی برای جایزه ادبی لیلا است.
 ١٢:٥٠ - يکشنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
صلاح الدین قره تپه:
اعلام نتیجه مرحله بازخوانی متون نمایشی رسیده به یازدهمین جشنواره استانی تئاتر بسیج
به گزارش خبرنگار سیمرغ از کرمانشاه،مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه ضمن اعلام این خبر گفت: جشنواره سراسری بسیج در دوره یازدهم طی دو مرحله استانی (بخش صحنه ای و بخش خیابانی) بصورت بازبینی و انتخاب نمایش های برگزیده و معرفی به جشنواره منطقه ای برگزار خواهد شد که جشنواره تئاتر منطقه ای نیز در قالب شش منطقه در کل کشور در شهریور و مهرماه سال جاری برگزار می شود.
 ١٢:٠١ - شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
به‌مناسبت روز فرهنگ پهلوانی
همایش «مرشد خوانی» در کرمانشاه برگزار می‌شود
به گزارش سیمرغ به نقل از مهر،رئیس هیئت ورزش‌های باستانی استان کرمانشاه گفت: همایش «مرشد خوانی» به‌مناسبت گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.
 ١٢:٠٨ - پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
موزونی:
پایان شهریور ماه آخرین مهلت ثبت نام حضور در جشنواره استانی قصه گویی کرمانشاه است
به گزارش سیمرغ به نقل از مهرمدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه پایان شهریور ماه را آخرین مهلت ثبت نام مربیان کانون های استان برای حضور در جشنواره استانی قصه گویی عنوان کرد.
 ١٢:٠٤ - پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
درهسین
بازبینی دو نمایش جهت شرکت در جشنواره استانی تئاتر فجر
به گزارش سیمرغ به نقل ازبازبینی دو نمایش جهت شرکت در جشنواره استانی تئاتر فجر،سلطان مراد میری رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان هرسین در این برنامه از تلاش هنرمندان شهرستان در جهت آماده سازی دو نمایش "اسماعیل-اسماعیل"و "گربه سگ "به جشنواره استانی فجر تقدیر و تشکر کرد.
 ١١:٥٧ - پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

کنگره سراسری بسیج هنرمندانبازديدکنندگان اين صفحه: 153582 | بازديدکنندگان امروز: 2221 | کل بازديدکنندگان: 12039445 | بازديدکنندگان آنلاین: 3 | زمان بارگزاري صفحه: 8.7656 ثانيه