کرمانشاه
در ایام محرم و صفر برگزار خواهد شد:
اقامه عزای سالار شهیدان توسط هنرمندان کرمانشاه
به گزارش خبرنگار سیمرغ از کرمانشاه، معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، ضمن اعلام این خبر افزود: شبیه این مراسم توسط هنرمندان در سطح برخی از شهرستان های استان برگزار خواهد شد.
 ١٣:٤٦ - پنج شنبه ٨ آبان ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
ازهنرنمایی در سطح بین المللی:
دیپلم افتخارمسابقه نقاشی رومانی به کودک کرمانشاهی رسید
به گزارش سیمرغ به نقل ازروابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، «رها خرمی» 9 ساله از کرمانشاه توانست دیپلم افتخار (جایزه ویژه) مسابقه بین‌المللی کشور رومانی را دریافت کند.
 ٠٨:٥٤ - پنج شنبه ٨ آبان ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
با اعلام هیات داوران
قصه گویان برتر کرمانشاهی معرفی شدند
به گزارش سیمرغ به نقل از روابط عمومی کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه،هفدهمین جشنواره استانی قصه گویی کرمانشاه با حضور بیش از 70 قصه گو به مدت 3 روز برگزار شد.
 ١٢:٤٩ - چهارشنبه ٧ آبان ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
رحیمی زنگنه:
کنگره «احمد عزیزی» به تعویق افتاد
به گزارش سیمرغ به نقل از ایسنا،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از تعویق سه‌ماهه در برگزاری کنگره ملی "احمد عزیزی" خبر داد.
 ١٠:٤٠ - سه شنبه ٦ آبان ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری کنگره تخصصی شهدای عکاس در یزد
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه به نقل ازخبرنامه دانشجویان ایران،دبیرکنگره با اشاره به تاریخ برگزاری کنگره تخصصی عکس در آبان ماه امسال، از شناسایی خانواده شهدای عکاس خبرداد و افزود: تصاویر و اطلاعات شهدای عکاس 29 استان جمع آوری شده و 3 استان نیز در مرحله نهایی قرار دارند.
 ١٠:٣٥ - سه شنبه ٦ آبان ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
رضایی:
سریال معراجی ها از مجموعه های خوش ساخت و تأثیرگذار صدا و سیما درسالهای اخیر میباشد
به گزارش خبرنگار سیمرغ از کرمانشاه، کامران رضایی هنرمند فعال در عرصه فیلم و عضو انجمن سینمای جوان کرمانشاه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما شرکت نمود که به شرح ذیل می باشد:
 ١٢:٤٩ - يکشنبه ٤ آبان ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

نمایش های "درد سرهای مرد مرده" و "بیتل ها" از استان کرمانشاه به جشنواره تئاتر فجرراه یافتند .
به گزارش سیمرغ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،رئیس اداره امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از راهیابی دو نمایش هنرمندان کرمانشاهی به جشنواره تئاتر فجر خبر داد و گفت: نمایش دردسرهای مرد مرده و بیتل ها از کرمانشاه در جشنواره تئاتر منطقه ای به ترتیب اول و دوم شده و به جشنواره تئاتر فجر راه یافتند.
 ١٣:٠٢ - شنبه ٣ آبان ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
موفقیت درخشان برای کانون پرورش فکری استان کرمانشاه
کودکان کرمانشاهی از مسابقه بین المللی نقاشی «تهران» مدال طلا گرفتند
به گزارش سیمرغ به نقل از روابط عمومی کانون پرورشی استان کرمانشاه،مراسم اهداء جوایز در سالن غدیر مرکزآفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون با حضور سفرای کشورهای بلغارستان، مکزیک، تایلند، امارات متحده عربی وآفریقای جنوبی برگزارشد
 ٠٩:١٩ - پنج شنبه ١ آبان ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

نوحه های قدیمی کُردی، میراث معنوی کرماشان / جلیل آهنگرنژاد
به گزارش سیمرغ به نقل از بلوط،سکوت شب روستا با زوزه ی باد شکسته می شد و همراه با سرمای استخوان سوز پاییز چراغهای کور سوی فانوس کم کم سر از خانه های کاهگی بیرون می کشیدند و در وسط آبادی به هم می رسیدند . بزرگان جایی را هموار کرده بودند و با عَلَم کردن چناری بلند در وسط آن زمین ، انگار مرکز ثقل زمین را ترسیم می کردند . با تکه پارچه های رنگارنگ و چراغ هایی آویزان بر آن که نور کم رنگشان می توانست نقطه ی امیدی برای اهالی باشد.بچه ها کمی بی تاب تر از دیگران خود را به محل عزاداری می رساندند و بزرگتر ها نیز کم کم مثل سایه هایی از دور پیدایشان می شد.
 ٠٩:١٥ - پنج شنبه ١ آبان ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
به زودی در سرپل ذهاب:
آغاز به کار گروه کارگردانی و فیلمبرداری فیلم سینمایی «سوز گلاویژ »
به گزارش سیمرغ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، گروه کارگردانی و فیلمبرداری فیلم سینمایی «سوز گلاویژ »در دشت ذهاب بزودی کار خود را آغاز می کند.
 ٠٩:١١ - پنج شنبه ١ آبان ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
سرهنگ مرادعلی محمدی خبرداد:
برگزاری چهارمین جشنواره سراسری خاطره نویسی دفاع مقدس استان کرمانشاه
به گزارش خبرنگارسیمرغ از کرمانشاه،مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه و مسئول کمیته تألیف وتدوین آثار کنگره سرداران، امیران ،فرماندهان و 9800 شهید استان کرمانشاه در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ما با اعلام این خبر افزود در آبان ماه سال جاری فراخوان این جشنواره به سراسر کشور ارسال خواهد شد.
 ١٠:٠٧ - سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
اکبر زاده:
برگزیدگان جشنواره تئاتر معلولین کرمانشاه به بخش کشوری راه یافتند
به گزارش سیمرغ به نقل از مهر،معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه از راه یافتن برگزیدگان جشنواره استانی تئاتر معلولین به جشنواره کشوری خبر داد.
 ١٠:٢٧ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
جمشیدی :
نظم پردازان به نام کرد در کرمانشاه گرد هم می آیند/ شعر خوانی 25 شاعر کردزبان
به گزارش سیمرغ به نقل از مهر، رئیس امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه از شعر خوانی نظم پردازان به نام کرد در کرمانشاه و هم زمان با برگزاری اختتامیه نمایشگاه کتاب این استان خبر داد و گفت: 25 شاعر کرد زبان در این شب شعر حضور خواهند داشت.
 ١٠:٢٠ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
گودینی :
نمایشگاه کاریکاتور با موضوع جنگ نرم و ماهواره در کرمانشاه آغاز به کار کرد
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه به نقل از مهر، رئیس انجمن کاریکاتور سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برپایی نمایشگاه کاریکاتور جنگ نرم و ماهواره با شرکت 30 اثر از هنرمندان کاریکاتوریست کرمانشاهی در بخش جنبی نمایشگاه کتاب کرمانشاه خبر داد.
 ١٠:٠٩ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
کلانتری خبر داد:
همایش بزرگ بسیج و رسانه در کرمانشاه برگزار می شود
به گزارش سیمرغ به نقل از مهر، مسئول روابط عمومی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) از برگزاری همایش بزرگ بسیج و رسانه در کرمانشاه خبرداد و گفت: این همایش گردهمایی کم نظیر اهالی رسانه و مطبوعات استان کرمانشاه را رقم خواهد زد.
 ١٠:٠٢ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

با افلاکیان
به گزارش سیمرغ از کرمانشاه،رزم نمایش باافلاکیان به کارگردانی آرش منصوری وحضور هنرمندانی چون: جعفر دردانه ، پویا بازرگان، اکرم یدی وهاشم پورمحمدی وبیش از صدنفر از هنروران بسیجی خانم وآقا
 ٠٨:٥٦ - پنج شنبه ١٧ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
اکبر زاده:
اولین جشنواره تئاتر معلولین بیستون در کرمانشاه برگزار می شود
به گزارش سیمرغ به نقل از مهر،معاون اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه از برگزاری اولین جشنواره تئاتر معلولین بیستون در کرمانشاه خبر داد.
 ١١:٤٩ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
موفقیت تازه برای اداره کل کانون استان کرمانشاه:
اعضای کرمانشاهی در جشنواره ی بین المللی«تهران-مبارک»تندیس گرفتند
به گزارش سیمرغ به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان کرمانشاه، گروه نمایش عروسکی اعضای مرکز شماره ی سک کرمانشاه،موفق شدند،علاوه بر کسب عنوان برگزیده، تندیس این جشنواره را دریافت نمایند.
 ١١:٣٦ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در اعتراض به شیوه برگزاری جشنواره موسیقی مقاومت کرمانشاه:
عظمت دفاع مقدس و مقاومت بیش از مطرح شدن خوانندگان معلوم‌الحال اهمیت دارد
به گزارش سمرغ به نقل از خبرگزاری فارس،مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه گفت: عظمت دفاع مقدس و مقاومت بیش از آن است که افراد از هر فرصتی استفاده کرده و به خاطر منافع و مطرح کردن خود در جشنواره‌ای با عنوان موسیقی مقاومت حضور یابند. خبرگزاری فارس: عظمت دفاع مقدس و مقاومت بیش از مطرح شدن خوانندگان معلوم‌الحال اهمیت دارد.
 ١١:١٠ - چهارشنبه ٩ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
با ارسال نامه ای سرگشاده؛
بسیج هنرمندان استان کرمانشاه به شیوه برگزاری جشنواره موسیقی مقاومت اعتراض کرد
به گزارش خبرنگار سیمرغ از کرمانشاه،سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با ارسال نامه ای به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه نسبت به شیوه برگزاری جشنواره موسیقی مقاومت اعتراض کرد.
 ٠٨:٥٣ - چهارشنبه ٩ مهر ١٣٩٣ - تعداد نظرات : ١ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

کنگره سراسری بسیج هنرمندان
همه جا شور عزای تو به پا می بینیمبازديدکنندگان اين صفحه: 164135 | بازديدکنندگان امروز: 2070 | کل بازديدکنندگان: 12693328 | بازديدکنندگان آنلاین: 9 | زمان بارگزاري صفحه: 2.1351 ثانيه